Biodynamiczna Terapia Czaszkowo-Krzyżowa

Biodynamiczna Terapia Czaszkowo-Krzyżowa to sposób żeby odzyskać energię, uwolnić emocje i zniwelować stres. Rozluźnia tkanki miękkie i usuwa powstałe tam napięcia, wyzwala na nowo siły życiowe i przywraca wewnętrzną harmonię. Dzięki tej metodzie idealnie dopełnisz również swoją pracę z psychologiem czy psychoterapeutą. 

Podczas terapii pacjent pozostaje w ubraniu. Terapia jest nieinwazyjna i umożliwia pracę z osobami w każdym wieku. Skupia się na delikatnym dotyku czaszki, kręgosłupa, kości krzyżowej, brzucha, nóg i stóp. Odczucia podczas terapii mogą być bardzo różne, od zmiany odczucia temperatury, prądów, mrowienia po drobne drgania czy też pojawiające się emocje. Sesja trwa godzinę.

Pracuję z osobami w każdym wieku, również z dziećmi. Korzystam z tej metody w pracy z porażeniem mózgowym, autyzmem, ADHD czy problemami związanymi z wcześniactwem. Ponadto stosują ją również w przypadku zaburzeń koncentracji, kolki, ząbkowania, bóli brzucha i biegunki. 

Terapia ciała

Biodynamiczna Terapia Czaszkowo-Krzyżowa to metoda, którą stosuję w przypadku:

• braku odporności,

• przewlekłych dolegliwości układu trawiennego, takich jak zaparcia, biegunki i kolki,

• zaburzeń hormonalnych, takich jak bolesne miesiączki, problemy z zajściem w ciążę i cukrzycy,

• depresji, zaburzeń snu i koncentracji oraz przewlekłych migren,

• zwyrodnień narządów ruchu i zmian pourazowych kończyn,

• przemęczenia i stresu.

Przeciwwskazania do terapii: ostre stany wymagające pilnej interwencji lekarskiej, zatrucia, zaburzenia świadomości, tętniaki, zapalenie opon mózgowych oraz aktywne fazy schorzeń psychicznych.

spotkanie 1h – 230 zł

spotkanie 1,5h mieszane techniki – 350 zł